Wywóz śmieci wielkogabarytowych

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i ich wywóz na wysypisko - to pracochłonne zadanie, które wymaga doświadczenia i użycia specjalnego sprzętu. Można zlecić tę usługę specjalistom, których znajdziesz na platformie OTOmistrz: działają szybko, skutecznie, a dodatkowo oferują przystępne ceny.

wywóz śmieci wielkogabarytowych

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z fachowcami, którzy są na platformie OTOmistrz?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie wyrzucić stare meble lub inne śmieci wielkogabarytowe, właściwym rozwiązaniem stanie się znalezienie specjalisty na platformie OTOmistrz. 

Oto kilka podstawowych powodów, dla których współpraca ze specjalistami zarejestrowanymi na platformie OTOmistrz jest naprawdę opłacalna:

  • Dysponują dużą flotą pojazdów;
  • Zabierają odpady na specjalistyczne wysypisko śmieci;
  • Sami przywożą worki oraz kontenery, pakują śmieci i ładują je do samochodu;
  • Działają szybko i dokładnie, przygotowują wszystkie dokumenty wymagane przez zleceniodawcę.

Z każdym klientem będzie spisana umowa, która uwzględnia warunki współpracy oraz koszt usług. W procesie realizacji zlecenia jego cena nie ulega zmianom.

Usługi wywozu śmieci wielkogabarytowych od OTOmistrz

Usługi wykonawców serwisu OTOmistrz obejmują nie tylko wywóz śmieci wielkogabarytowych, ale także ich przygotowanie do transportu do miejsca składowania: wszystkie odpady zostają rozbierane, w przypadku mebli są z nich usuwane elementy montażowe. Do wywozu odpadów wielkogabarytowych najczęściej wykorzystywane są kontenery o różnej pojemności, natomiast odpady sypkie pakowane są do specjalnych worków.

Ładowanie śmieci może być dokonywane zarówno ręcznie, jak i z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, pozwalającego nawet najbardziej skomplikowane zlecenia realizować w ciągu maksymalnie 3-5 godzin. Przygotowane śmieci transportowane są na wysypiska lub do miejsca ich recyklingu, w razie potrzeby specjaliści udzielają klientom pomocy w zakresie przygotowania dokumentacji. 

Usługi wywozu śmieci dostępne są dla klientów na terenie całej Polski, w razie potrzeby można zamówić tylko część usług, a nie cały ich kompleks – na przykład: wywóz śmieci samochodem lub dowóz kontenera na składowanie odpadów budowlanych, lub innych śmieci.

5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach wywozu śmieci wielkogabarytowych

Zamawiam wywóz śmieci wielkogabarytowych raz na pół roku i zawsze korzystam z usług prezentowanych na platformie OTOmistrz. Tutaj można znaleźć fachowych i sumiennych pracowników, a wszystkie zlecenia realizują szybko i w sposób wcześniej uzgodniony z klientem. Nigdy nie miałem do nich żadnych zarzutów i z tego powodu w przyszłości również będę korzystał tej platformy.

Mariusz

Jak się okazało, wywóz gabarytów jest bardzo skomplikowany: niewiele firm chce współpracować z klientem na jego warunkach, a jeśli już zgadzają dostosować się do twojego harmonogramu, pobierają bardzo duże opłaty. Na poszukiwanie rozwiązania na portalu OTOmistrz zdecydowałem się, kiedy zobaczyłem dużo dobrych opinii. W trakcie kontaktu z wykonawcą ustaliliśmy wszystkie szczegóły, wywóz śmieci był zorganizowany bez żadnych zarzutów. Plusem jest to, że dostałem zniżkę na kolejne zlecenie.

Tadeusz

Długo szukałam miejsca, gdzie wyrzucić stare meble i w końcu znalazłam wykonawcę w serwisie OTOmistrz. Pracownicy nie tylko dokonali szybkiego wywozu śmieci, ale i wynieśli je z mieszkania na trzecim (!) piętrze, nie uszkadzając ścian. Oczywistym jest, że po realizacji zlecenia postanowiłam pozostawić o tej platformie pozytywną opinię! 

Karolina

Wielokrotnie zamawiałem wywóz gabarytów w serwisie OTOmistrz i w przyszłości także zamierzam korzystać usług specjalistów, których tutaj znalazłem, gdyż ci fachowcy działają bardzo zorganizowanie i skutecznie. Ani razu nie miałem zarzutów do pracowników, którzy wykonywali zlecenie, ponadto jako stały klient zawsze mam dobre zniżki. Serdecznie polecam serwis OTOmistrz także wszystkim innym zainteresowanym.

Dawid

Odpady wielkogabarytowe, które pozostały po remoncie, tworzyły prawdziwy bałagan w mieszkaniu i przeszkadzały w ukończeniu prac wykończeniowych. Nie czekałem, aż spółdzielnia poinformuje o miejscu i czasie zbiórki gabarytów, ale zamówiłem usługi dzięki platformie OTOmistrz. Ekipa zrealizowała zlecenie naprawdę świetnie: nie martwiłem się o nic, wszystko, od momentu wynoszenia gabarytów z mieszkania i do czasu ich utylizacji zrobili pracownicy. Dziękuję serdecznie! 

Emil