Wywóz śmieci wielkogabarytowych w Warszawie


Wywóz odpadów wielkogabarytowych w Warszawie należy przeprowadzać na miejsce specjalnie przygotowanych wysypisk, zgodnie z aktualnymi wymaganiami prawa. My zajmuje się zbieraniem wielkogabarytowych odpadów domowych i budowlanych, a także elektrośmieci.
Wywóz odpadów wielkogabarytowych w Warszawie należy przeprowadzać na miejsce specjalnie przygotowanych wysypisk, zgodnie z aktualnymi wymaganiami prawa. My zajmuje się zbieraniem wielkogabarytowych odpadów domowych i budowlanych, a także elektrośmieci.

Usługi

Odbiór odpadów wielkogabarytowych w Warszawie Wywóz elektrośmieci w Warszawie

Odbiór odpadów wielkogabarytowych w Warszawie

Obowiązek wywozu śmieci wielkogabarytowych, zarówno domowych, jak i budowlanych, w wielu spółdzielniach mieszkaniowych spoczywa na lokatorach lub jest realizowany w sposób zorganizowany przez zewnętrzną spółkę komunalną. W każdym z tych dwóch wypadków sprawdzi się współpraca z firmą OTOmistrz: nie tylko odbieramy i transportujemy odpady wielkogabarytowe na wysypiska w okolicach, ale także organizujemy ich wywóz z danego terenu i załadunek do transportu.

Zlecenia w zakresie wywozu śmieci wielkogabarytowych w Warszawie wykonujemy zarówno jednorazowo, jak i na zasadach stałej współpracy, udzielając stałym klientom zniżki na świadczone przez nas usługi. Na przystępną cenę odbioru odpadów wielkogabarytowych w Warszawie oddziałuje także to, że mamy umowy o stałej współpracy z wysypiskami i centrami recyklingowymi, co  pozwala uzyskiwać korzystne zniżki podczas obsługi naszych klientów.

1344,00 zł/tona Zamów

Wywóz elektrośmieci w Warszawie

Wywóz i unieszkodliwianie odpadów elektrycznych powinny być wykonywane przez profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie zezwolenia na tego typu prace. Potrzeba tak rzetelnej utylizacji elektrośmieci wynika z tego, że większość z nich zawiera wiele szkodliwych substancji: ołów, rtęć, luminofory, polichlorowane bifenyle, polichlorek winylu, których rozkład i spalanie prowadzi do powstania jeszcze bardziej niebezpiecznych związków. Warto także wziąć pod uwagę, że jeśli usługa jest świadczona na rzecz firm, konieczne może być również przygotowanie dokumentów, na podstawie których realizuje się następnie usunięcie zutylizowanych urządzeń z ksiąg rachunkowych firmy. Realizację wszystkich tych zadań obejmuje zakres usług świadczonych przez firmę OTOmistrz. 

Usługa wywozu elektrośmieci świadczona jest w Warszawie i przylegających miejscowości, wywozimy różne rodzaje elektrośmieci, w tym urządzenia gospodarstwa domowego o różnych rozmiarach – lodówki, kuchenki, odkurzacze itp., a także komponenty komputerowe i telewizyjne – karty graficzne, dyski twarde, procesory, tablice sterujące itp.W razie potrzeby dokonujemy pakowania i zabezpieczenia śmieci przed zanieczyszczeniem otaczającego środowiska.

3500,00 zł/tona Zamów

O nas

Dlaczego wybrać nas dla odbioru gabarytów w Warszawie

Firma OTOmistrz – lider usług na polskim rynku, związanych z obsługą gospodarstw domowych i firm, jak również zajmująca się odbiorem odpadów wielkogabarytowych w Warszawie. Bycie liderem wynika z fachowego podejścia do organizacji procesu zbierania, transportu i utylizacji odpadów, a także posiadania zawartych umów o bezpośredniej współpracy z wysypiskami i centrami utylizacji śmieci. Dzięki temu każdemu klientowi możemy zagwarantować przystępną cenę. 

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami fizycznymi, jak i dużymi organizacjami, a koszt naszych usług obejmuje:

 • Dostawę kontenera na śmieci i jego ustawienie;
 • W razie potrzeby wyniesienie gabarytów;
 • Zbieranie i ładownie śmieci;
 • Wywóz odpadów do odpowiednich miejsc utylizacji;
 • Przygotowanie dokumentów dla działu księgowego.

W naszej firmie można zamówić pełną realizację usługi wywozu śmieci wielkogabarytowych lub tylko same kontenery, samochody albo ekipę osób sprzątających: działamy w taki sposób, by było to naprawdę opłacalne dla naszych klientów. 

5 Kontenerów w eksploatacji
5+ Lat doświadczenie
32 Kontenerów dostępny
715 Zadowoleni klienci

Opinie

Opinie o wywozu odpadów wielkogabarytowych w Warszawie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Warszawa

Zamawiam wywóz śmieci wielkogabarytowych w Warszawie raz na pół roku i zawsze korzystam z usług firmy OTOmistrz. Posiadają fachowych i sumiennych pracowników, a wszystkie zlecenia realizują szybko i w sposób wcześniej uzgodniony z klientem. Nigdy nie miałem do nich żadnych zarzutów i z tego powodu w przyszłości również będę korzystał z usług tej firmy.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Mariusz
Mariusz
Warszawa

Jak się okazało, wywóz gabarytów w Warszawie jest bardzo skomplikowany: niewiele firm chce współpracować z klientem na jego warunkach, a jeśli już zgadzają dostosować się do twojego harmonogramu, pobierają bardzo duże opłaty. Na współpracę z OTOmistrz zdecydowałem się, kiedy zobaczyłem precyzyjny cennik usług na stronie tej firmie. W trakcie kontaktu z managerem ustaliliśmy wszystkie szczegóły, wywóz śmieci był zorganizowany bez żadnych zarzutów. Plusem jest to, że dostałem zniżkę na kolejne zlecenie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Tadeusz
Tadeusz
Warszawa

Długo szukałam miejsca, gdzie wyrzucić stare meble w Warszawie i w końcu znalazłam firmę OTOmistrz. Pracownicy nie tylko dokonali szybkiego wywozu śmieci, ale i wynieśli je z mieszkania na trzecim (!) piętrze, nie uszkadzając ścian. Oczywistym jest, że po realizacji zlecenia postanowiłam pozostawić o tej firmie pozytywną opinię!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Karolina
Karolina
Warszawa

Wielokrotnie zamawiałem wywóz gabarytów w Warszawie w firmie OTOmistrz i w przyszłości także zamierzam korzystać z ich usług, gdyż zatrudnieni w tej firmie fachowcy działają bardzo zorganizowanie i skutecznie. Ani razu nie miałem zarzutów do pracowników, którzy wykonywali zlecenie, ponadto jako stały klient zawsze mam dobre zniżki. Serdecznie polecam OTOmistrz także wszystkim innym zainteresowanym.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Dawid
Dawid
Warszawa

Odpady wielkogabarytowe, które pozostały po remoncie, tworzyły prawdziwy bałagan w mieszkaniu i przeszkadzały w ukończeniu prac wykończeniowych. Nie czekałem, aż spółdzielnia poinformuje o miejscu i czasie zbiórki gabarytów, ale zamówiłem usługi OTOmistrz. Ekipa zrealizowała zlecenie naprawdę świetnie: nie martwiłem się o nic, wszystko, od momentu wynoszenia gabarytów z mieszkania i do czasu ich utylizacji zrobili pracownicy firmy. Dziękuję serdecznie!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Emil
Emil

O usłudze

Cechy świadczenia usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych w Warszawie

Świadcząc usługi w zakresie zbiórki odpadów wielkogabarytowych w Warszawie, opracowaliśmy precyzyjny i skuteczny schemat pracy, który przedstawia się w sposób następujący:
 • Po otrzymaniu zgłoszenia przez managera, jest ono następnie przetwarzane i uzgadniane są z klientami szczegóły;
 • Po ustaleniu wszystkich szczegółów współpracy z klientem podpisujemy umowę i przyjmujemy płatność. Ostateczny koszt usługi nie podlega zmianie w trakcie wykonywania zamówienia;
 • W wyznaczonym terminie nasi pracownicy przyjeżdżają do miejsca, w którym dokonywana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych;
 • Śmieci są sortowane bezpośrednio na miejscu, po czym ładowane są do kontenerów i dostarczane do miejsca ich przetwarzania.
Zaletą współpracy z naszą firmą jest także to, że można wybrać dowolny niezbędny zestaw usług bez przepłacania za niepotrzebną pracę. Na przykład można zdecydować się na wynajęcie kontenera na zbieranie odpadów lub zamówić samochód do wywiezienia odpadów na wysypisko. W tym samym czasie pracownicy OTOmistrz w Warszawie mogą zrealizować prace demontażowe o dowolnej złożoności, spakować odpady do specjalnych wytrzymałych worków, wynieść je z pomieszczenia i dokonać załadunku.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania o wywozie śmieci wielkogabarytowych w Warszawie

⭐ Gdzie wyrzucić stare meble w Warszawie?
Niestety, nie można po prostu zanieść ich na śmietnik, gdyż spółdzielnie mieszkaniowe z reguły nie posiadają odpowiednich kontenerów i sprzętu do załadowania i wywozu tego typu śmieci. W niektórych budynkach mieszkalnych wywóz gabarytów jest organizowany okresowo, ale jeśli Twoja spółdzielnia nie świadczy takiej usługi lub chcesz jak najszybciej pozbyć się odpadów, odpowiednim rozwiązaniem będzie współpraca z firmą OTOmistrz. Przyjedziemy pod wskazany adres o ustalonej godzinie, w razie potrzeby dokonamy wyniesienia mebli i ich załadowania, a następnie wywieziemy niepotrzebne rzeczy do miejsca ich utylizacji.
⭐ Jak przebiega wywóz śmieci wielkogabarytowych w Warszawie?
Odpady wielkogabarytowe są zbierane w specjalnych miejscach, wcześniej ustalonych z klientem, gdzie ustawiony zostaje pojemny kontener. Do takich kontenerów mogą być wyrzucane meble, sprzęt AGD, odpady z bieżących remontów lokali mieszkalnych i inne śmieci, których wielkość nie pozwala na przechowywanie ich w kontenerach na śmietnikach, zapewnianych przez spółdzielnie mieszkaniowe. Pracownicy naszej firmy w razie potrzeby mogą wynieść śmieci z mieszkania i dokonać ich demontażu, następnie wykonywane jest ich pakowanie i ładowanie na samochody, a kolejno odpady zostają wywożone do specjalnie przeznaczonych do tego celu miejsc.
⭐ Czy istnieje możliwość uzyskania zniżki na wywóz gabarytów w Warszawie?
Tak, naszym klientom, którzy zamawiają usługi po raz kolejny, udzielamy zniżek. Ponadto na obniżenie kosztu naszych usług mogą liczyć klienci, którzy zamawiają systematyczną obsługę fachowców OTOmistrz lub zlecający wywóz dużej ilości śmieci. Można także zaoszczędzić wykonując część prac samodzielnie - rozbierając meble i wydostając z nich elementy montażowe, znosząc gabaryty z piętra do kontenerów itp. Na zniżkę także mogą liczyć klienci, posiadający własne kontenery lub worki do pakowania śmieci.
⭐ Jak szybko realizowane są zlecenia w Państwa firmie?
Z reguły samochody OTOmistrz przyjeżdżają pod wskazany adres w ciągu dwóch godzin od otrzymania zamówienia. Najskuteczniejszym sposobem jest zamówienie kontenera z wyprzedzeniem, najlepiej dzień wcześniej. Klient powinien wskazać optymalny czas załadunku i spodziewaną ilość śmieci do usunięcia. W przypadku świadczenia usług na zasadach systematyczności, wcześniej ustalamy z klientami godziny przyjazdu naszych specjalistów oraz sposób, w jaki będą odbierane śmieci wielkogabarytowe.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera