Zadaszenie tarasu

Poszukujesz wysokiej jakości zadaszenia na taras? A może kupiłeś wszystko do samodzielnego montażu takiej konstrukcji, ale nie masz czasu na prace instalacyjne? Za pomocą portalu OTOmistrz skutecznie rozwiążesz ten problem, wyszukując odpowiednią ekipę do realizacji zlecenia w całej Polsce.

Zamówienie
zadaszenie tarasu nowoczesne

Usługi zadaszenia tarasów

Na portalu OTOmistrz znajdziesz ekipy, które świadczą usługi projektowania i montażu zadaszenia tarasów z różnych materiałów: drewna, szkła, poliwęglanu, blachodachówki itp.

Tworzone konstrukcje mogą mieć różny rozmiar. Klasycznym rozwiązaniem jest zadaszenie tarasu 4x3m, ale ostatnio często zamawiane są także większe dachy. Ponadto zadaszenie może mieć różny kształt: płaski, kopułowy, jednospadowy, kilkaspadowy itp.

Fachowcy rzetelnie dobierają nie tylko kształt dachu i jego wielkość, ale także kolor i elementy dekoracyjne: a wszystko po to, by taras harmonijnie łączył się z podstawowym budynkiem. Oczywiście, tworzone konstrukcje są odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych, przepuszczają wystarczającą ilość światła i tworzą na tarasie komfortowy mikroklimat.

Dlaczego warto wybrać zadaszenie tarasu na portalu OTOmistrz?

Zamówienie usługi zadaszenia tarasu za pomocą portalu OTOmistrz jest przystępnym cenowo i wygodnym rozwiązaniem dla każdego klienta z Polski: 

  • Zamieszczamy ogłoszenia wyłącznie od zweryfikowanych firm;
  • Na portalu OTOmistrz znajdziesz oferty od ekip zlokalizowanych w różnych częściach kraju, świadczących swoje usługi zarówno w tak dużych miastach, jak Warszawa, Gdańsk lub Kraków, jak i mniejszych miejscowościach oraz wsiach;
  • W naszej ofercie znajdziesz ekipy realizujące zadaszenie tarasów o dowolnym kształcie i wielkości, w tym zadaszenie tarasu 5x5m i zadaszenie tarasu 6x3m;
  • Fachowcom można powierzyć nie tylko prace montażowe, ale także opracowanie projektu zadaszenia tarasu;
  • Koszt robocizny zadaszenia tarasów w firmach prezentowanych na naszej stronie jest jednym z najniższych w Polsce;
  • Na naszej stronie można znaleźć uczciwe opinie o każdej z firm świadczących swoje usługi i w ten sposób można wybrać najlepszą spośród nich.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o zadaszenie tarasu

Marzyło mi się zadaszenie tarasu roletą, nawet kupiłem wszystkie materiały. Niestety, nie miałem latem czasu, a nie chciałem czekać jeszcze kolejny rok. Znalazłem ekipę fachowców na portalu OTOmistrz: wszystko zrobili w dwa dni, a zapłaciłem za to naprawdę niedużo.

Michał

Za pomocą portalu OTOmistrz znalazłam firmę, która zgodziła się na realizację zadaszenia tarasu dachówką. Pomogli mi z wyborem materiałów, projekt zrealizowali na czas, a dodatkowo dostałam zniżkę na następne zamówienia. To jest niesamowite, że dobrych fachowców można teraz szukać nie z pomocą znajomych, a przez Internet!

Maria

Ostatnio, jak wielu z nas, zaczęłam pracować w domu. Miałam taras, więc postanowiłam, że powinnam skorzystać z takiej możliwości i pracować na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie: tu na OTOmistrz wyszukałam firmę, która szybko i tanio zamontowała dla mnie dach. Wygląda pięknie, chroni przed deszczem, zapewnia komfortową pracę i wypoczynek. Polecam.

Ewelina

Prace remontowe wymagają czasu i czasem też nerwów, więc postanowiłem ułatwić sobie życie od początku i znaleźć najlepszą ekipę do zadaszenia tarasu. W efekcie poszukiwań trafiłem na portal OTOmistrz i tutaj łatwo znalazłem to, czego potrzebowałem. Wygodna strona, bogata oferta firm i oddzielnych fachowców, polecam

Emil

Zadaszenie tarasu z profili stalowych zamówiłem za pomocą portalu OTOmistrz. Wybrana ekipa okazała się bardziej fachowa niż ta, którą polecili mi znajomi. Pomogli mi poprawić klika błędów pozostawionych przez pracowników rok temu, a dodatkowo wspaniale zrealizowali zamówienie. Serdecznie polecam tę firmę.

Igor

Zostaw prośbę o usługę

Specjalista skontaktuje się z Tobą jak najszybciej