Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
zadaszenie tarasu nowoczesne Wrocław

Zadaszenie tarasu we Wrocławiu

Zadaszenie tarasu Wrocław
Wait...
People

Mamy 14 453 wykonawców z nich 1867 specjalistów jest online i gotowych do pomocy

Jednym kliknięciem dobierzemy najbardziej doświadczonych wykonawców.
Podaj swoją lokalizację - najdziemy najlepszego wykonawcę!

Zaoszczędź nawet do 40% kosztu prac na usłudze — Zadaszenie tarasu - już teraz.

40% oszczędności 40% realnych oszczędności
Sprawdzeni specjaliści Certyfikowani fachowcy
Oszczędzaj czas Zaoszczędź swój czas

Dlaczego Zadaszenie tarasu są zamawiane u fachowców OTOmistrz?

 • Uczciwy cena bez ukrytych prowizji
 • Wykwalifikowani wykonawcy
 • Projekty o dowolnym poziomie złożoności
 • Współpraca na podstawie umowy i z gwarancją
 • Nowoczesne technologie
 • 0% Prowizji
 • 5 Lat na rynku
 • 5000+ Opinii
 • 10 000+ Wykonanych zleceń
Znajdź wykonawcę
zadaszenia tarasów projekty

Nasi klienci nam ufają

Realne opinie naszych klientów na temat: Zadaszenie tarasu we Wrocławiu

Powody do współpracy z nami

Darmowa konsultacja
Obliczenie kosztu usług przed współpracą
Wszystko robimy na czas Wszystko robimy na czas
Bez pośredników Bez pośredników
elements Master

Podczas konsultacji poznasz:

 • 01 Terminy realizacji zlecenia
 • 02 Sposoby bezpłatnego umówienia wykonawcy
 • 03 Kontakty do wykonawców z Twojego miasta
 • 04 Gotowy kosztorys

Wypełnij formularz, a my dobierzemy wykonawcę zgodnie z Twoim zgłoszeniem

Wait...

Nadal masz jakieś pytania?

Najczęstsze pytania dotyczące zadaszenia tarasu

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, pamiętaj, że nasz zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami, a operator odpowie jak najszybciej!

Ile to kosztuje?
Dla Ciebie, jako klienta, usługa jest świadczona bezpłatnie. Płacisz tylko za usługi fachowca lub specjalisty (nasz serwis nie pobiera dodatkowych opłat). Koszt pracy jest wyliczany indywidualnie dla każdego zamówienia. Należy wypełnić formularz, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zbierze wszystkie informacje o pracach, jakie należy zrealizować. Po rozmowie z Tobą zostanie przeprowadzona kalkulacja, a także przygotowany bezpłatny kosztorys do zapoznania.
Terminy realizacji zamówień.
Każdy termin jest ustalany indywidualnie. Składasz zamówienie na stronie, następnie w ciągu 20 minut nasz manager kontaktuje się z Tobą i zbiera informacje o zamówieniu. W kolejnym kroku specjalista lub fachowiec oblicza dokładny czas realizacji zamówienia i uzgadnia z Tobą termin pracy! Wszystkie prace staramy się wykonywać jak najszybciej od momentu złożenia zamówienia.
Jakie materiały mogą być wykorzystywane do zadaszenia tarasu?
Wybór materiałów, za pomocą których może zostać zrealizowane zadaszenie tarasów we Wrocławiu jest bardzo szeroki. Najbardziej klasycznym spośród nich jest oczywiście szkło, ale fachowcy OTOmistrz mogą także wykonać zadaszenie tarasu płótnem lub roletami, tanią i niezawodną opcją jest także zadaszenie tarasu z poliwęglanu.
Dlaczego zadaszenie tarasów z poliwęglanu jest tak popularne?
Poliwęglan to tani i dostępny materiał polimerowy o prawie stuprocentowej przepuszczalności światła i wysokich właściwościach mechanicznych. Podczas prac, związanych z zadaszeniem tarasów, mogą być wykorzystywane różne rodzaje poliwęglanu - zdolnego do zginania i dlatego świetnie nadającego się do pokrycia nie tylko tarasów, ale i altan, a także monolitycznego o bardziej solidnej strukturze i dobrej grubości. Poliwęglan pasuje do zadaszenia pomieszczeń zarówno wykorzystywanych w ciepłej porze roku, jak i tych przeznaczonych do całorocznego korzystania. Popularność materiału wynika również z tego, że z jego pomocą na tarasie lub w altanie można uzyskać dach w kształcie kopuły, stożka lub czterospadowy, który dodatkowo można niezawodnie przymocować od ścian wykonanych z różnych materiałów.
Jakie materiały są najbardziej odpowiednie do zbudowania przezroczystego dachu na tarasie?
Jako podstawa takiego dachu najczęściej służą profile stalowe, które uzupełnia się o szkło hartowane, szyby zespolone lub różne materiały na bazie polimerów. Bardzo rzadko zdarza się, że cały dach wykonuje się ze szkła lub poliwęglanu. Takie rozwiązania są niezwykle trudne do wdrożenia i wymagają dużych nakładów finansowych, ponieważ za każdym razem konieczne jest opracowanie osobnego projektu i wykonanie bardzo złożonej instalacji.
Dlaczego płaski dach jest uważany za najlepsze rozwiązanie, jeśli mowa o zadaszeniu tarasu?
Zaletą takiego dachu jest dosyć prosta instalacja, która wymaga minimum materiałów budowlanych. Odpowiednio, koszt realizacji projektu również jest maksymalnie przystępny. Ponadto ze względu na średnioroczną ilość opadów w naszym kraju, taki dach sprawdzi się w każdym regionie Polski.

Usługa zadaszania tarasów we Wrocławiu

Zadaszenie tarasu we Wrocławiu to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które może zostać zrealizowane zarówno jako samodzielny element architektoniczny, jak i przedłużenie dachu domu. Asortyment materiałów budowlanych dostępnych obecnie na rynku umożliwia korzystanie z różnych opcji zadaszenia tarasu, a najpopularniejszymi rozwiązaniami są rolety, a także nieprzesuwne konstrukcje z aluminium, szkła, drewna lub poliwęglanu.

Nie trzeba wykonywać zadaszenia tarasu samodzielnie, gdyż realizację takiej usługi we Wrocławiu można powierzyć fachowcom, wybierając odpowiednią ekipę na portalu OTOmistrz. Koszt robocizny zadaszenia tarasu, jak również  sposób i terminy realizacji zlecenia są ustalane z wybraną ekipą, dzięki czemu zawsze możesz łatwo wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie we Wrocławiu.

Dlaczego warto wyszukiwać fachowców do zadaszenia tarasu na portalu OTOmistrz?

Dlaczego warto wyszukiwać fachowców do zadaszenia tarasu na portalu OTOmistrz?

Wybierając fachowców do zadaszenia tarasów na portalu OTOmistrz można być pewnym, że zajmą się wszystkimi kwestiami związanymi z realizacją tej usługi:

 • Sporządzą projekt;
 • Uzyskają wszystkie niezbędne zezwolenia;
 • Zakupią materiały i dostarczą sprzęt;
 • Przeprowadzą instalację zadaszenia;
 • Sprawdzą efekt prac pod kątem elastyczności i bezpieczeństwa.

To Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał Twój taras oraz jaki będzie koszt jego budowy: fachowcy są zawsze gotowi wsłuchać się w wymogi klientów i zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. 

Na portalu OTOmistrz znajdziesz nie tylko informacje o usługach świadczonych przez fachowców, ale także cenniki, za pomocą których wybierzesz firmę o najbardziej atrakcyjnej dla Ciebie ofercie: niekoniecznie musisz zamawiać drogie konstrukcje z drewna lub poliwęglanu: w ofercie znajdują się także firmy realizujące we Wrocławiu zadaszenie tarasu blachą lub wykonane z płótna.

Aluminiowe zadaszenie tarasu

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar to nowa usługa, która zyskuje na popularności nie tylko we Wrocławiu, ale też w całej Europie. Kolorystyka konstrukcji i sposób montażu są wybierane przez klientów, którzy decydują także o instalacji dodatkowego wyposażenia – ogrzewania, głośników, oświetlenia LED, odprowadzających wodę okapników itp.

Popularne jest nie tylko aluminiowe, ale także aluminiowo-poliwęglanowe zadaszenie, niezawodnie chroniące przed opadami atmosferycznymi, a jednocześnie przepuszczające na taras dużą ilość promieni słonecznych. Aluminium, stosowane do zadaszania tarasów, przed instalacją przechodzi specjalną obróbkę powierzchni, dzięki czemu nie ulega korozji i niezawodnie służy właścicielom na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Drewniane zadaszenie tarasu

Drewniane zadaszenie tarasu we Wrocławiu to klasyczne rozwiązanie, które ostatnio ponownie cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoki poziom ekologiczności i dostępność licznych rozwiązań dekoracyjnych. Drewno to wspaniały wybór do zagospodarowania przestrzeni wypoczynkowej, wykorzystywanej przez cały rok. Do tworzenia pergoli i tarasów wykorzystuje się materiały odporne na oddziaływanie wilgoci i szkodników, niezawodnie chroniące przed wiatrem, upałem lub zimnem.

W sklepach budowlanych można zakupić drewniane zadaszenie tarasu do samodzielnego montażu. Jego instalację można zrealizować samodzielnie lub powierzyć ekipie budowlanej, znalezionej za pomocą portalu OTOmistrz. Na naszej stronie można również znaleźć fachowców, którzy zaprojektują drewniany taras od podstaw, pomogą w doborze i zakupie materiałów, a następnie zrealizują projekt.

Szklane zadaszenie tarasu

Szklane zadaszenie tarasu to rozwiązanie, które niezawodnie będzie służyło właścicielom przez kilkadziesiąt lat, jednocześnie niezawodne chroniąc meble, wykończenie, jak również osoby korzystające z tarasu przed nadmiernym wpływem promieniami słonecznymi. Dlatego właśnie szklane zadaszenie jest często wybierane w strefach klimatycznych o wysokim poziomie promieniowania ultrafioletowego i słonecznego, na przykład nad morzem lub w górach. Ostatnio podczas zadaszenia tarasu szkłem we Wrocławiu wykorzystywano okna z podwójnymi szybami, montowanymi za pomocą profili aluminiowych lub plastikowych.

Rozsuwane zadaszenie tarasu

Rozsuwane zadaszenie tarasu we Wrocławiu to stosunkowo nowe rozwiązanie, które coraz częściej jest wybierane przez polskich klientów. Nic w tym dziwnego: za pomocą tego typu konstrukcji przestrzeń wewnętrzna może być nie tylko dobrze wentylowana, ale także przepuszczać ciepło słoneczne, świeże powietrze i odgłosy natury. Rozsuwane zadaszenie świetnie sprawdza się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także idealnie nadaje się do tworzenia ogrodów zimowych, basenów, letnich tarasów w kawiarniach itp. Niezawodna komunikacja przestrzeni wewnętrznej tarasu z otaczającą przyrodą pozwala zrezygnować  z potrzeby instalacji skomplikowanego systemu wentylacji. Wybierając rozsuwane zadaszenie tarasu we Wrocławiu można je wykorzystywać zarówno w celach wypoczynkowych, jak i przemysłowych (do realizacji takich prac, jak: spawanie, malowanie itp.).