Zlecenia dla wykonawców - zdobądź zamówienie z OTOmistrz

Czy świadczysz usługi remontowo-budowlane ile inne usługi dla domu? Zapisz się do OTOmistrz i odbierz zamówienie

Jak zostać wykonawcę?

oinformuj nas o chęci współpracy
Uzgodnij informacje z menedżerem i potwierdź współpracę
Umieszczamy twoje dane kontaktowe na stronie
Otrzymujesz zlecenia do realizacji
Zalety współpracy z OTOmistrz:
 • Najwyższej jakości leady – Twoje kontakty są umieszczane bezpośrednio na stronie zamówienia w wybranych miastach, dzięki czemu zdobywasz gorących klientów.
 • Bezpośrednia współpraca – Pracujesz bezpośrednio z klientem, ustalasz własne ceny i uzgadniasz szczegóły bez pośredników.
 • Elastyczne godziny pracy – Ty decydujesz kiedy i ile będziesz pracować.
 • Nowe możliwości – Uzyskaj dostęp do dziesiątek zamówień dziennie w twojej niszy.
 • Przyzwoite zarobki – Zarabiaj na zamówieniach z OTOmistrzem bez ograniczeń. Skorzystaj z usługi do pracy w niepełnym wymiarze godzin lub zacznij efektywniej rozwijać własny biznes
 • Oszczędności na reklamie – Nie musisz już wydawać dodatkowych pieniędzy na obsługę strony internetowej i dodatkową reklamę.
 • Wsparcie – Dostęp do pomocy technicznej OTOmistrz, dzięki której zawsze możesz dokonać zmian w wynajmowanej stronie internetowej (dane kontaktowe, korekty informacji o cenach i usługach, dodawanie nowych miast itp.)
Potrzebujesz pomocy lub masz pytania? Skontaktuj się z menedżerem współpracy telefonicznie +48 (222) 19-61-48 lub napisz do nas na adres [email protected]

Informacje zwrotne na temat współpracy z OTOmistrz

Portal jest wspaniały, w krótkim czasie mam duże zainteresowanie usługami, które świadczę. Kopiemy lub wiercimy studni zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych. Współpracując z wami, jestem ciągle zajęty i mam długoterminowe plany rozwoju. Nie spodziewałem się aż takiego sukcesu, jak najbardziej polecam, zwłaszcza młodym przedsiębiorcom.

Maciej

Pozytywny wpływ mojej współpracy z OTOmistrzem jest ogromny. Dzięki serwisowi obsługujemy większą liczbę potrzebujących usług malowania mebli klientów. Wszystkie zalety można jeszcze długo rozpisywać, po prostu dziękuję serdecznie za owocną współpracę i polecam wszystkim!!!

women
Iwona

Moja firma wywożąca śmieci wielkogabarytowe i gruz zyskała dzięki OTOmistrzowi stałych klientów. Nie poświęcam tyle czasu na poszukiwanie klienta co dawniej. Rozwinąłem się i powiększyłem obszar działania. Sprawy są w porządku dzięki wam.

Marcin

Dzięki portalowi zrealizowałam dużo zamówień. Współpracowałam z firmami oraz miałam klientów indywidualnych. Doceniam wiarygodność i szeroki spektrum stałych zleceń wynajmu kontenerów. Cieszę się współpracą z OTOmistrzem.

Monika

Przez portal OTOmistrz rozwinęłam swoją działalność wykonania mebli na wymiar. Mam więcej zleceniodawców sprawdzonych przez zespół specjalistów portalu. Dostaje zamówienia z całej Polski, ciągle się rozwijam, dziękuję serdecznie i polecam wszystkim.

women
Izabela

Nie miałem doświadczenia współpracy z tego typu portalami, więc nie byłem przekonany, że w ogóle warto. Jednak zaryzykowałem i dostałem porządne zlecenie od razu, jeszcze w trybie testowym, faktycznie za darmo. Byłem przyjemnie zaskoczony i nie miałem więcej wątpliwości. Klienci są zdecydowani na moje usługi układania kostki brukowej od zaraz, a dziś to bardzo cenne.

Mateusz

Przed rejestracją w serwisie OTOmistrz miałem duże przerwy w prace z powodu braku zleceń. Z polecenia znajomego zarejestrowałem swoją firmę cyklinowania parkietu. Jestem zadowolony, bo teraz mam stałą ciągłość prac. Taka współpraca oszczędza mi nerwy i zapewnia znacznie większe zyski.

Wojciech

Odkąd współpracuję z OTOmistrzem, dostaję kontakty klientów wyłącznie zdecydowanych na układanie paneli podłogowych lub parkietu, a nawet często sami do mnie dzwonią. Zleceniodawcy już są przygotowani do współpracy przez zespół fachowców portalu.

To znacznie ułatwia moja działalność i oszczędza dużo czasu na rozwój mojego przedsiębiorstwa. Wspaniały portal, polecam.

Sebastian

Wszystko samo się dzieje i jestem z tego bardzo zadowolona. Odbieram telefony, ustalamy szczegóły i szykuje swoją ekipę do układania płytek. Niesamowite rozwiązanie marketingowe

women
Ewa

Sprawne działanie, zadziwiająca skuteczność i doskonała obsługa, a w dodatku bardzo przystępna cena dostępu do serwisu. Teraz zawsze mam do wykonania sporo zamówień na posadzki żywiczne i wylewki podłogowe. Polecam każdemu!

Bartek

Często zadawane pytania o współpracę z OTOmistrz

✅ Jak działa OTOmistrz?
Ułatwiamy świadczenie usług, klienci i wykonawcy współpracują z OTOmistrzem bez pośredników, kontaktując się bezpośrednio, co znacznie ułatwia komunikację i upraszcza proces współpracy. Aby stać się wykonawcą musisz wykonać kilka prostych kroków i będziesz mógł otrzymywać zlecenia.
✅ Jak zostać wykonawcą w OTOmistrz?
Z łatwością możesz zostać wykonawcą w OTOmistrzu. Aby to zrobić, wykonaj kilka prostych kroków:
 • Wypełnij formularz współpracy, wskaż usługi i miasto/miasta, w których pracujesz;
 • Uzupełnij profil na stronie danymi osobowymi.
 • Skontaktuj się z menedżerem, aby uzgodnić informacje o Twoich usługach.
 • Umieszczenie twojego profilu na stronie.
 • Otrzymujesz bezpłatny okres próbny, podczas którego możesz zobaczyć skuteczność naszej strony.
 • Czekaj na bezpośredni kontakt z klientem.
 • Omawiaj warunki współpracy i zapłaty za wykonaną pracę wyłącznie z klientem bez pośredników.
✅ Jak zdobyć zlecenie na OTOmistrz?
Klienci kontaktują się z naszym menedżerem lub dzwonią bezpośrednio do Ciebie. Ustalasz cenę za usługi, a także koordynujesz wszystkie szczegóły zamówienia i uzgadniasz jego realizację. Ty decydujesz, które zamówienia realizować i kiedy pracować.
✅ Dlaczego warto wybrać współpracę z OTOmistrz?
Działamy w ponad 400 miastach w Polsce i świadczymy około 100 usług remontowych i domowych. Możesz pracować w kilku miastach lub całym regionie, a także świadczyć jednocześnie kilka usług.

Dlaczego kontrahenci współpracują z nami?

Działamy na polskim rynku od pięciu lat i w tym czasie zdobyliśmy zaufanie zarówno klientów, jak i wykonawców. Serwis OTOmistrz nieustannie rozwija się, aby stać się wygodnym i dostępnym zarówno dla osób potrzebujących usług, jak i dla tych, którzy je wykonują. Główne zalety naszego serwisu:

 1. Łatwość kontaktu;
 2. Nie pośredniczymy – współpracujesz bezpośrednio z klientem;
 3. Stałe wsparcie techniczne;
 4. Oszczędności na reklamie – оtrzymujesz prośby o realizację, nie martwiąc się o promocję i reklamę.
5 lat na rynku
80 + usług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień