Złotа rączkа

Fachowe usługi złotej rączki z serwisu OTOmistrz - to Twoja szansa na dokonanie szybkiej naprawy drobnych usterek lub instalacji większości współczesnych urządzeń. Skontaktuj się z OTOmistrz już teraz, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości usług firm, które prezentujemy!

Usługi złotej rączki

Dlaczego warto skorzystać z usługa złotej rączki z serwisu OTOmistrz?

  • Profesjonalizm i odpowiedzialność

Każdego ze specjalistów firm z naszego serwisu wyróżniają nie tylko wszechstronne kompetencje techniczne, ale także gotowość do podjęcia realizacji niestandardowych zadań. Ponadto indywidualnie podchodzą do wykonania każdego zlecenia, dążąc do maksymalnie precyzyjnej realizacji wymagań klientów.

  • Niskie ceny

Wśród firm w serwisie OTO mistrz można znaleźć ugruntowany i dostępny dla każdego klienta cennik usług złotej rączki w Polsce, który od kilku lat jest utrzymywany na poziomie jednego z najniższych w Polsce.

Decydując się na zamówienie usług specjalisty złotej rączki w Polsce można mieć pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane wedle wcześniejszych ustaleń i w cenie uzgodnionej w zawartej uprzednio umowie. 

  • Dyspozycyjność

Złote raczki w Polsce dostępne są 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę – zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Zatem, jeśli potrzebujesz pilnej naprawy, pomocy w demontażu lub instalacji różnego rodzaju urządzeń, po prostu skontaktuj się z naszym konsultantem. Zaraz potem już niedługo otrzymasz niezbędną Ci pomoc!

Usługi złotej rączki w serwisie OTOmistrz

Poszukujesz specjalisty – “złotej rączki”? Pomożemy Ci zatrudnić prawdziwego profesjonalistę z niezbędnymi umiejętnościami do wykonaniu konkretnych prac w dogodnym dla Ciebie terminie w jak najkrótszym czasie! Istnieje możliwość realizacji zleceń w nocy i zamówienia usług “złotej rączki” wedle cennika na jedną dobę lub więcej. Koszt takich usług jest uzgadniany z firmami, które są prezentowane w naszym serwisie.

Wśród usług świadczonych przez specjalistów – “złote rączki” z firm prezentowanych w naszym serwisie OTOmistrz znajdują się:

  • Usunięcie drobnych usterek;
  • Udrażnianie kanalizacji;
  • Montaż mebli, uchwytów, półek, a także ich naprawa;
  • Tapetowanie lub/i malowanie ścian;
  • Wieszanie obrazów;
  • Uszczelnianie drzwi wejściowych i okien;
  • Montaż sprzętu RTV i AGD itp.
5 lat na rynku
80 + dezynfekcjiusług w ofercie
150 + zamówień w trakcie realizacji
1435 zrealizowanych zamówień

Opinie o usługach złotej rączki

Z firmą skontaktowaliśmy się, gdy nasze biuro zostało przeniesione do innej siedziby. Trzeba było dokonać montażu mebli – było ich naprawdę mnóstwo, w tym wielkogabarytowych. Potrzebne było też podłączenie drogiego sprzętu komputerowego. Złote rączki, które przyjechały w określonym czasie nie zawiodły nas – to prawdziwi profesjonaliści. Praca została wykonana szybko i dokładnie.

Maria

Potrzebowałam montażu kilku dodatkowych gniazd w mieszkaniu. Pracownik złotа rączkа przyjechał do mnie już kolejnego dnia po złożeniu zlecenia, wszystko wykonał tak, jak o to prosiłam. Dodatkowo wszystko sprawdził i naprawdę rzetelnie posprzątał po swojej pracy. Rzadko spotyka się tak sumienne podejście do pracy. Polecam!

Ewa

Witam! Jestem bardzo usatysfakcjonowany z usług Państwa firmy. Kilka razy już zapraszałem specjalistów do wykonywania różnego rodzaju drobnych napraw, a tym razem pomogli mi w instalacji zmywarki do naczyń. Zabrało to minimum czasu, wszystko działa jak w zegarku, a zatem śmiało polecam te “złote rączki” wszystkim przyjaciołom i znajomym.

Piotr

Chciałem dokonać wymiany baterii prysznicowej na własną rękę, ale szybko zrozumiałem, że jest to zajęcie czasochłonne, gdy nie masz w tej branży żadnego doświadczenia. Zaprosiłem “złotą rączkę” z państwa serwisu i nawet nie oczekiwałem na tak szybką i jakościową realizację zlecenia. Złotа rączkа miał wszystkie niezbędne narzędzia i naprawdę dużą wiedzę odnośnie swojego zawodu, gdyż cały proces instalacji zajął zaledwie kilka godzin.

Michał

Pan złotа rączkа, który przyjechał z tej firmy to prawdziwe złoto! Wszystko zrobił szybko, solidnie, dokonał też sprzątania (zamawiałam demontaż starej i następnie montaż nowej kabiny prysznicowej). Jestem bardzo, naprawdę bardzo zadowolona. Ponadto cena w tej firmie – bardzo niska, jak, a więc jeśli potrzebujecie usług tego typu, możecie śmiało je u nich zamawiać!

Grażyna