Złotа rączkа w Szczecinie


Zawodowe usługi złotej rączki w Szczecinie - to Twoja szansa szybkiej dokonać naprawy drobnych usterek lub instalacji większości współczesnych urządzeń. Skontaktuj się z nami już teraz, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości naszych usług!
Zawodowe usługi złotej rączki w Szczecinie - to Twoja szansa szybkiej dokonać naprawy drobnych usterek lub instalacji większości współczesnych urządzeń. Skontaktuj się z nami już teraz, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości naszych usług!

Usługi

Złotа rączkа w Szczecinie

Złotа rączkа w Szczecinie

Ceny usług złotej rączki są przejrzyste i konkurencyjne, dążymy do tego, by wydatki naszych klientów, nawet w przypadku eliminacji poważniejszych usterek, były minimalne, a zadowolenie z efektu wykonanej pracy – maksymalne. Dla wygody klientów na stronie zamieściliśmy informacyjno-orientacyjny cennik usług „złotej rączki” w Szczecinie, który pozwala zapoznać się z kosztem naszych usług (podane ceny nie obejmują kosztu materiałów).

Wyceny każdego projektu dokonujemy indywidualnie, po zapoznaniu się z zasięgiem prac oraz szczegółowymi wymaganiami co do ich realizacji. Wszystkie usługi świadczymy z dojazdem do mieszkania/biura klienta, a naszym stałym zleceniodawcom gwarantujemy zniżki i korzystne bonusy!

od 100 zł Zamów

O nas

Usługi złotej rączki w Szczecinie – korzyści

Podstawowy cel działalności naszej firmy – maksymalne zadowolenie klientów z naszych usług. Złotа rączkа w Szczecinie, którego usługi można zamówić w naszej firmie, będzie dokładnie wiedział, w jaki sposób wyeliminować każdą usterkę oraz jak przywrócić Twojemu mieszkaniu komfort, oraz przytulność!

Jeśli poszukujesz specjalistów z wykształceniem technicznym, gotowych zrealizować naprawy domowe i świadczyć usługi montażu w Szczecinie – znajdujesz się w odpowiednim miejscu! Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych profesjonalistów, gotowych świadczyć pomoc w dowolnym dniu tygodnia i pilnie usunąć różnego rodzaju usterki, a co więcej w naprawdę przystępnej cenie.

Aby usatysfakcjonować naszych klientów, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, a w razie potrzeby także służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiednich materiałów remontowych lub montażowych. Na wszystkie zrealizowane projekty wystawiamy fakturę VAT.

5 Zamówienia w realizacji
7+ Lata doświadczenia
12+ Jednostki nowoczesnej technologii
547 Zadowoleni klienci

Opinie

Złotа rączkа w Szczecinie - Opinie

Ocena
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Thank you

review was added as a draft

you will see it after moderation

Szczecin

Z firmą skontaktowaliśmy się, gdy nasze biuro zostało przeniesione do innej siedziby. Trzeba było dokonać montażu mebli - było ich naprawdę mnóstwo, w tym wielkogabarytowych. Potrzebne było też podłączenie drogiego sprzętu komputerowego. Złotа rączkа w Szczecinie, którzy przyjechali w określonym czasie nie zawiedli, to prawdziwi profesjonaliści. Praca została wykonana szybko i dokładnie.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Maria
Maria
Szczecin

Potrzebowałam montażu kilku dodatkowych gniazd w mieszkaniu. Złotа rączkа w Szczecinie przyjechał do mnie już kolejnego dnia po złożeniu zlecenia, wszystko wykonał tak, jak o to prosiłam. Dodatkowo wszystko sprawdził i naprawdę rzetelnie posprzątał po swojej pracy. Rzadko spotyka się tak sumienne podejście do pracy. Polecam!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Ewa
Ewa
Szczecin

Witam! Jestem bardzo usatysfakcjonowany z usług Państwa firmy. Kilka razy już zapraszałem specjalistów do wykonywania różnego rodzaju drobnych napraw, a tym razem pomogli mi w instalacji zmywarki do naczyń. Zabrało to minimum czasu, wszystko działa jak w zegarku, a zatem śmiało polecam te “złote rączki” wszystkim przyjaciołom i znajomym.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Piotr
Piotr
Szczecin

Chciałem dokonać wymiany baterii prysznicowej na własną rękę, ale szybko zrozumiałem, że jest to zajęcie czasochłonne, gdy nie masz w tej branży żadnego doświadczenia. Zaprosiłem “złotą rączkę” z państwa firmy i nawet nie oczekiwałem na tak szybką i jakościową realizację zlecenia. Złotа rączkа w Szczecinie miał wszystkie niezbędne narzędzia i naprawdę dużą wiedzę odnośnie swojego zawodu, gdyż cały proces instalacji zajął zaledwie kilka godzin.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Michał
Michał
Szczecin

Pan złotа rączkа w Szczecinie, który przyjechał z tej firmy to prawdziwe złoto! Wszystko zrobił szybko, solidnie, dokonał też sprzątania (zamawiałam demontaż starej i następnie montaż nowej kabiny prysznicowej). Jestem bardzo, naprawdę bardzo zadowolona. Ponadto cena w tej firmie - bardzo niska, jak w Szczecinie, a więc jeśli potrzebujecie usług tego typu, możecie śmiało je u nich zamawiać!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
review Grażyna
Grażyna

O usłudze

Najlepsze złote rączki w Szczecinie

Aby dokonać szybkiej naprawy drobnych usterek lub instalacji większości współczesnych urządzeń RTV i AGD, trzeba mieć prawdziwe umiejętności “złotej rączki”! Oczywiście, nie każdy z mieszkańców naszego miasta ma takie predyspozycje, ale zupełnie nie trzeba się tym martwić! Złotа rączkа w Szczecinie gotowa są do okazania niezbędnej pomocy wszystkim potrzebującym wsparcia, a także zagwarantować jakość, solidność i terminowość realizacji wszystkich prac tego typu. Wykonujemy zarówno drobne, jak i bardziej skomplikowane prace elektryczne, hydrauliczne, gazownicze i montażowe, wykorzystując nowoczesny sprzęt, specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenia, gwarantujemy specjalistyczną pomoc, świadczoną 24/7.

Możesz również zamówić u nas montaż sufitu napinanego Szczecin.

Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmami, a w razie potrzeby wystawiamy faktury VAT. Gwarantujemy:
 1. Przyjazd specjalistów w Szczecinie w uzgodnionym z klientem czasie;
 2. Wykonanie prac zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, pod kontrolą naszego menadżera, do którego klienci mogą zwrócić się w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.
Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego z klientów, a także chęć uzyskania stałych partnerów. Dlatego chętnie bierzemy się za likwidację najdrobniejszych awarii i gwarantujemy specjalistyczną pomoc, świadczoną 24/7.

FAQ

Najczęstsze pytania o usługach złotej rączki w Szczecinie

⭐ Czy współpraca z Państwa firmą odbywa się na podstawie umowy?
Tak, oczywiście. W czasie pracy rygorystycznie przestrzegamy podpisanej z klientem umowy, dlatego w pełni odpowiadamy za jakość wykonywanych prac oraz ich zgodność z wymaganiami i życzeniami klienta. Możesz zamówić pomoc specjalisty w realizacji konkretnego zadania lub także zamówić pomoc “złotej rączki” w Szczecinie z opłatą za każdą godzinę pracy.
⭐ Czy można w Państwa firmie zamówić kompleksowe usługi porządkowe?
Jak najbardziej. Świadczymy zarówno pojedyncze, jak i kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i okolic, które mogą obejmować na przykład mycie okien i grzejników, czyszczenie dywanów i wykładzin, drobny remont mebli, instalację dodatkowych gniazdek elektrycznych i elementów oświetleniowych itp. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą tego typu - serdecznie zachęcamy do konsultacji z naszym menedżerem!
⭐ Jaki jest koszt złotej rączki w Szczecinie?
Posiadamy naprawdę konkurencyjne ceny - jedne z najniższych w Szczecinie i okolic. Dążymy, by zarówno usterki, jak i koszt naszych usług nie wywoływały u klientów żadnego stresu, a efekt pracy naszych pracowników “złotych rączek” zawsze był satysfakcjonujący.
⭐ Czy istnieje możliwość zamówienia usług “złotej rączki” w Szczecinie na stałych zasadach?
Wieloletnie doświadczenie i posiadanie zgranego zespołu pozwalają nam świadczyć usługi tego typu dla klientów w Szczecinie. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu z naszym managerem, który pomoże ustalić wszystkie szczegóły.

Kontakty

Zostaw teraz prośbę o zamówienie

Zostaw prośbę na stronie, doprecyzuj szczegóły i poczekaj na potwierdzenie od managera